در حال نمایش 5 نتیجه

گزینه های بیشتر
نمایش 12 24 36

بستنی گربه چیست؟

گربه‌ها نیز همانند انسان‌ها علاقه بسیار زیادی به بستنی دارند و به همین دلیل بستنی گربه به عنوان محبوب‌ترین میان وعده‌ها برای این حیوانات محسوب می‌شود. خرید بستنی گربه می‌تواند به عنوان یک تشویقی بسیار خوشمزه در آموزش رفتارهای درست برای این حیوان بسیار موثر باشد. البته ترکیباتی که برای تهیه بستنی گربه به کار می‌رود بسیار متفاوت از بستنی‌های معمولی برای انسان خواهد بود. چرا که سیستم گوارشی گربه قادر به هضم هرگونه مواد غذایی نیست. از این‌رو توصیه می‌شود بستنی گربه را از مراکز معتبر و مجاز خریداری کنید تا ضمن حفظ سلامتی گربه باعث خوشحالی و تشویق حیوان شود.

مزیت‌های استفاده از بستنی گربه

مصرف بستنی گربه بخصوص در ماه‌های گرم سال می‌تواند برای گربه بسیار لذت‌بخش و خوشایند باشد. چنانچه این محصول دارای ترکیبات مجاز و متناسب با اصول تغذیه گربه تهیه گردد علاوه بر یک تشویقی فوق‌العاده باعث نشاط این حیوان نیز خواهد شد. در ادامه به برخی از مزیت‌های استفاده از بستنی گربه اشاره می‌کنیم.

  • خرید بستنی گربه و استفاده گهگاه از آن جهت تشویقی گربه برای اصلاح رفتارهای نادرست حیوان بسیار موثر است.
  • مصرف بستنی در ماه‌های گرم سال باعث خنک و سرحال شدن حیوان می‌گردد.
  • در تهیه بستنی برای گربه به جای استفاده از شیر از محصولاتی مانند شیر نارگیل و یا شیر گربه استفاده می‌شود تا هضم آن برای حیوان راحت باشد.
  • با توجه به اینکه در ترکیبات این بستنی از مواد شیرین‌کننده به هیچ عنوان استفاده نمی‌شود می‌توانید با خیال راحت بستنی گربه را به حیوان بدهید.
  • همچنین استفاده از جو دوسر و غلات سرشار از فیبر در تهیه این بستنی برای سوخت و ساز بدن گربه بسیار مفید است.