در حال نمایش یک نتیجه

گزینه های بیشتر
نمایش 12 24 36

راهنمای خرید غذای رژیمی سگ

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از سگ‌های خانگی دچار مشکلاتی مانند چاقی و اضافه وزن بوده استفاده از غذای رژیمی سگ مناسب برای آن‌ها ضروری خواهد بود. در واقع غذاهای رژیمی سگ با برخورداری از ترکیبات موثر و مناسبی که دارند میزان ابتلای سگ‌ها را به بیماری‌های مختلفی از جمله بیماری قلبی، بیماری کبد، فشار خون و دیابت کاهش می‌دهند‌. همچنین تغذیه این حیوانات با غذای رژیمی باعث شادابی و سلامت هرچه بیشتر آن‌ها شده و بدین ‌صورت زندگی طولانی‌تری خواهند داشت. در واقع سگ‌ها با خوردن غذای رژیمی بدون اینکه از میزان انرژی آن‌ها کاسته شود، به مرور کاهش وزن خواهند داشت.  این امر به سلامتی بیشتر این حیوانات کمک می‌کند. خرید غذای رژیمی سگ یکی راهکارهای خوب برای پیشگیری از بیماری‌ها و اضافه وزن سگ محسوب می‌شود.

فواید و مزایای استفاده از غذاهای رژیمی سگ

غذای رژیمی سگ با توجه به کاهش میزان فعالیت این حیوانات در محیط منزل به کنترل وزن و جلوگیری از بیماری‌های ناشی از چاقی در سگ‌ها کمک می‌نماید. در ادامه به بخشی از مهم‌ترین مزایای استفاده از غذای رژیمی برای سگ اشاره می‌کنیم.

  • میزان کالری غذای رژیمی در حد متوسط بوده و با توجه به این‌که دارای ال‌کارنیتین است به حیوان کمک می‌کند تا به وزن مناسب خود برسد.
  • استفاده از این غذا با توجه به فیبر بسیار زیاد آن باعث می‌شود تا حیوان برای زمان طولانی احساس سیری داشته باشد.
  • علاوه بر نقش رژیمی اینگونه غذاها برای حیوان وجود ویتامین‌ها و املاح مختلف در آن باعث رشد و شادابی هرچه بیشتر پوست و موی سگ نیز می‌گردد.
  • در غذاهای رژیمی سگ مقدار بالایی آنتی‌اکسیدان‌های فعال وجود دارد که از ابتلای حیوان به بیماری‌های ویروسی و عفونی پیشگیری می‌کند.