در حال نمایش 4 نتیجه

گزینه های بیشتر
نمایش 12 24 36

راهنمای خرید قرص ویتامین گربه

قرص ویتامین گربه به عنوان یکی از بهترین مکمل‌های غذایی محسوب می‌شود که دارای مقادیر کافی از انواع ویتامین‌ها و املاح مورد نیاز برای این حیوان است. گربه‌ها نیز مانند بسیاری دیگر از حیوانات برای سلامتی و رشد مناسب نیاز به دریافت مواد معدنی و ویتامین‌های مختلف دارند. رژیم غذایی به عنوان مهم‌ترین منبع جهت تامین ویتامین به شمار می‌آید. اما از آنجا که امروزه کیفیت تغذیه کاهش یافته و بسیاری از غذاهای آماده این حیوان به دلایل مختلفی از جمله ماندن بیش از حد در فروشگاه‌ها ویتامین‌های خود را از دست داده‌اند، استفاده از قرص ویتامین ضروری خواهد بود.
مکمل‌های ویتامینه باید دارای مقادیر مناسبی از ویتامین‌های مختلفی از جمله ویتامین گروه b، ترولیت‌ها، پروبیوتیک‌ها، آهن، اسیدهای چرب و غیره باشند. مصرف قرص ویتامین در گربه‌ها باعث سلامتی، تقویت بنیه و شادابی آن‌ها می‌گردد. خرید مولتی ویتامین‌ها چه به صورت قرص و یا چه به اشکال دیگر برای گربه‌هایی که کم غذا و یا بد غذا هستند بیشتر توصیه می‌شود.

خرید قرص ویتامین گربه چه مزایایی را به همراه دارد؟

امروزه استفاده از قرص‌های ویتامین جهت حفظ سلامتی و همچنین درخشندگی مو و پوست در گربه‌ها بسیار رایج گردیده است. مهم‌ترین مزایای قرص ویتامین گربه عبارتند از:

● بالا بردن سیستم ایمنی حیوان در برابر ابتلا به بیماری‌های عفونی و ویروسی خطرناک
● درخشندگی و شادابی هرچه بیشتر پوست و مو در گربه و همچنین جلوگیری از ریزش موها در این حیوان
● افزایش استحکام استخوان‌ها، دندان‌ها و مفاصل حیوان
● تقویت دستگاه گوارش و کمک به سوخت و ساز بهتر بدن
● افزایش بهداشت دندان و دهان حیوان
● پیشگیری از ابتلاء به پیری زودرس در گربه