در حال نمایش یک نتیجه

گزینه های بیشتر
نمایش 12 24 36

پوچ سگ چیست؟
غذای حیوانات خانگی مانند سگ از لحاظ دسته‌بندی کلی به دو نوع غذای تر و غذای خشک سگ تقسیم‌بندی می‌شود. غذاهای کنسروی و همچنین سوپ که دارای میزان رطوبت بالا هستند جزء غذای تر سگ محسوب می‌شوند. خرید پوچ سگ به تغذیه هرچه بهتر این حیوان کمک کرده و با مصرف آن دیگر نیازی به استفاده از سایر مکمل‌ها نخواهد بود. چرا که این غذا سرشار از فیبر، پروتئین و انواع ویتامین‌ها است که باعث سلامتی و تقویت سگ می‌شود. پوچ سگ را می‌توان هم به صورت کنسروی و هم مانند سوپ تهیه کرده و برای تغذیه حیوان به کار برد. غذاهای مرطوب مانند پوچ سگ در مقایسه با غذاهای خشک از بافت نرم و طبیعی‌تری برخوردار بوده که برای سگ نیز بسیار خوشمزه و لذیذ است.

بررسی مزایای بسیار زیاد پوچ سگ
برخی از علاقه‌مندان به نگهداری حیواناتی مانند سگ، با خرید پوچ سگ و استفاده از آن به عنوان تشویقی سعی در آموزش و تربیت این حیوان دارند. اما به جز جنبه تشویقی استفاده از این محصول غذایی مزایای بسیار زیاد دیگری را نیز به همراه دارد که عبارتند از:

بافت نرم و طبیعی پوچ سگ همانند گوشت بوده و خوردن آن برای سگ بسیار لذت‌بخش است.
معمولا نحوه بسته‌بندی پوچ سگ به صورت کنسروی بوده که این امر میزان استفاده از مواد نگهدارنده را کاهش می‌دهد.
وجود رطوبت بالا در این غذا هضم آن را برای حیوان آسان کرده و مناسب تغذیه توله‌سگ‌ها، سگ‌های مریض، سگ‌های پیر و سگ‌های بی‌دندان است.
همچنین مصرف پوچ سگ به دلیل رطوبت مناسبی که دارد به تامین آب بدن سگ کمک کرده و از ایجاد مشکلات ادراری در حیوان نیز پیشگیری می‌کند.