نمایش 1–12 از 36 نتیجه

گزینه های بیشتر
نمایش 12 24 36

پوچ گربه چیست؟

پوچ گربه در بازار با نام سوپ گربه نیز شناخته می‌شود. این غذا، به عنوان یکی از خوش‌طعم‌ترین و لذیذترین غذاهای قابل خریداری برای گربه‌ها بوده که سرپرستان آن‌ها می‌توانند به راحتی انواع پوچ گربه را از پت‌شاپ‌ها تهیه نمایند. ترکیبات به کار رفته در تهیه پوچ گربه مشابه کنسرو گربه است، اما در برخی موارد این غذا با کنسرو تفاوت دارد.  ۶۵ درصد از پوچ را انواع مایعات و آب تشکیل داده و این غذا جزو آبکی‌ترین غذاهای گربه است. استفاده و خرید پوچ گربه، برخلاف تصور عموم، حمل و آسانی دارد و از نظر وزنی نیز سبک است. سوپ یا پوچ گربه،  داخلی سسی شکل داشته و بسیار در بین گربه‌ها طرفدار دارد.

مزایای پوچ گربه

  1. همانطور که اشاره شد، حجم بیشتر این غذا را آب تشکیل می‌دهد. به همین دلیل پوچ می‌تواند رطوبت بدن گربه را به خوبی تامین کرده و از بروز اختلالات گوارشی نظیر یبوست و دیگر بیماری‌های کلیوی مانند سنگ کلیه و سنگ‌های ادراری جلوگیری نماید. همچنین کمبود آب در بدن گربه علاوه بر موارد گفته شده، موجب خشکی پوست، شکنندگی و کدر شدن موهای حیوان نیز می‌شود.
  2. ترکیبات سوپ گربه درون آب گوشت غلیظ و لذیذی قرار داشته که این غذا را به یکی از خوشمزه‌ترین غذا برای گربه تبدیل می‌کند.
  3. یکی از مهم‌ترین مزایای پوچ گربه، استفاده یکباره از این غذا است‌. به طور کلی، غذاهای کنسروی برای چندین وعده تهیه شده و باید بسته‌بندی آن‌ها را بعد از باز شدن درون یخچال نگهداری کرد‌، در غیر این صورت کاملا خراب می‌شوند. در رابطه با پوچ اما اینگونه نیست. سوپ گربه، اغلب در بسته‌بندی‌های ۱۰۰ گرمی تهیه شده و به اندازه یک وعده غذایی درون بسته‌بندی قرار دارد.
  4. خرید پوچ گربه و حمل و نقل آن بسیار راحت بوده و استفاده از این غذا برای سفر و پیک‌نیک نیز توصیه می‌شود.
  5. پوچ بافت نرم و آبکی شکلی داشته و به همین دلیل برای تغذیه بچه گربه‌ها، گربه‌های بیمار و درحال بهبود و گربه‌هایی که دندان‌های خود را از دست داده‌اند، بسیار مناسب خواهد بود.
  6. هضم و گوارش این غذا برای تمامی گربه‌ها راحت بوده و همگی از طعم آن لذت می‌برند.