بازگرداندن کالا

یکی از مهمترین رویکردهای ما امنیت خرید و رضایت خاطر شما در خرید کالا از اسکای پت می باشد. براین اساس سعی ما در ارسال سالم و صحیح و دقیق کالای خریداری شده می باشد. با وجود همه تمهیدات اندیشیده شده ممکن است در برخی موارد نظیر خطاهای انسانی و مشکلات سایت و …. موجب ارسال کالا با عدم تطابق با کالای سفارش داده شده، وزن اشتباه، رنگ و اندازه اشتباه باشد. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به اسکای پت بازگردانده شود . شرایط و قوانین مربوط به مرجوع کردن کالا به اسکای پت در زیر آمده است. لطفا در صورت نیاز به مرجوع کردن کالا موارد زیر را مطالعه فرمایید.

عدم تطابق کالای دریافتی و سفارش داده شده

در چنین مواردی از باز کردن بسته محصول خودداری کنید و حداکثر ظرف مدت ۱۲ ساعت با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است، در صورت ارسال کالا با عدم تطابق کالای سفارش داده شده هزینه بازگرداندن کالا و یا وجه خرید به عهده اسکای پت می باشد.

گارانتی

توجه داشته باشید محصولات فروشگاه اعم از غذا، لوازم و محصولات مصرفی فاقد گارانتی می باشند.

آسیب دیدگی کالا در هنگام تحویل به مشتری

لطفا در صورت آسیب دیدگی و یا باز شدن بسته از دریافت اجناس خودداری فرمایید و مراتب را سریعا به بخش پشتیبانی اسکای پت اطلاع دهید تا نسبت به ارسال مجدد سفارش اقدام گردد. در صورت آسیب دیدگی کالای ارسال شده با پست یا پیک، با توجه به بسته بندی صحیح و اصولی قسمت ارسال اسکای پت، خسارت احتمالی متوجه شرکت حمل و نقل می باشد.

اجناسی که از پس از تحویل از بسته اصلی خارج شوند و یا بسته غذایی که باز شود به هر دلیلی اعم از نخوردن حیوان یا اندازه مناسب نبودن مرجوع و یا پس گرفته نمی شود. لذا در هنگام خرید توجه لازم را بعمل آورید. اجناسی که بعد از تحویل بخاطر استفاده و حمل نقل ناصحیح مشتری دچار آسیب دیدگی شوند از این قاعده مستثنا نیستند و پس گرفته نمی شوند.

مرجوع کردن کالا با دلایل شخصی

محصولات قبل از باز شدن از بسته اصلی، قابلیت مرجوع کردن با هماهنگی اسکای پت را دارا هستند. لطفا جهت مرجوع کردن کالای دریافتی حداکثر تا ۱۲ ساعت از تاریخ تحویل نسبت به هماهنگی بازگرداندن کالا با بخش پشتیبانی اسکای پت از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرید. به درخواستهایی که بعد از ۱۲ ساعت از تاریخ تحویل ثبت می شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین در این موارد هزینه ارسال و بازگرداندن کالا به عهده مشتری می باشد.

همچنین برای مرجوع کردن کالا کارتن اصلی و کلیه ملزومات و ملحقات بدون هیچگونه تغییری مورد نیاز است. درصورت مخدوش شدن کارتن و یا بسته بندی اصلی یا برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا از بازگرداندن کالا معذوریم. در صورت انصراف از خرید بعد از سفارش و قبل تحویل، سریعا مراتب را از طریق تلفن و یا ایمیل به اطلاع اسکای پت برسانید. در صورت انصراف بعد از ارسال کالا هزینه ارسال متوجه مشتری می باشد.

اجناسی که از پس از تحویل از بسته اصلی خارج شوند و یا بسته غذایی که باز شود به هر دلیلی اعم از نخوردن حیوان یا اندازه مناسب نبودن مرجوع و یا پس گرفته نمی شود. لذا در هنگام خرید توجه لازم را بعمل آورید. اجناسی که بعد از تحویل بخاطر استفاده و حمل نقل ناصحیح مشتری دچار آسیب دیدگی شوند از این قاعده مستثنا نیستند و پس گرفته نمی شوند.

بازگرداندن کالایی که کوپن تخفیف استفاده شده

درصورت مرجوع کردن کالایی که برای آن کوپن تخفیف استفاده شده، در صورت موافقت با بازگرداندن وجه، وجه پرداختی بعد اعمال کوپن و منهای هزینه حمل و نقل در ظرف ۳۶ ساعت به حساب مشتری  واریزخواهد شد. همچنین کوپن مصرفی قابلیت استفاده مجدد نخواهد داشت.

محصولات غذایی، بهداشتی و لوازم مصرفی

اسکای پت نسبت به عوارض احتمالی ناشی از استفاده محصولات غذایی، بهداشتی و لوازم مصرفی برای حیوان شما (از قبیل مشکلات گوارشی، حساسیت‌های پوستی، بیماری و …) مسئولیتی ندارد و مسئولیت موارد درج شده در روی بسته بندی کالا و توضیحات کالا بعهده شرکت تولید کننده و وارد کننده می باشد اسکای پت فقط مسئولیت اطلاع رسانی دارد.

تایید درخواست مرجوعی

درصورت مطالعه موارد فوق و در خواست بازگرداندن کالا قبل از هر اقدامی حداکثر تا ۱۲ ساعت از تاریخ سفارش و یا تحویل از طریق ایمیل و یا تلفن با اسکای پت تماس بگیرید. همکاران ما روند دقیق مرجوع کردن کالا را برای شما توضیح خواهند داد.

توجه فرمایید از ارسال کالا بدون هماهنگی خودداری نمایید.