نمایش 1–12 از 74 نتیجه

گزینه های بیشتر
نمایش 12 24 36

انواع غذای سگ

خرید غذای سگ برای کسانی که صاحب این حیوان خانگی هستند، موضوع پراهمیتی است، چرا که بخش اصلی سلامت سگ به غذایی ارتباط دارد که به صورت روزانه مصرف می‌کند. شرکت‌های بسیاری انواع غذای سگ خانگی را متناسب با ذائقه و سلیقه این حیوانات خانگی تولید می‌کنند. از جمله دسته‌بندی‌های غذای سگ می‌توان به غذای خشک ایرانی و خارجی، کنسرو سگ با برند ایرانی خارجی اشاره کرد. از این رو صاحبان این حیوانات خانگی می‌توانند با مراجعه حضوری و غیرحضوری به فروشگاه‌های معتبر عرضه‌کننده این محصولات مطابق با نژاد، سن، اندازه و همچنین سلیقه غذایی سگ خود، نسبت به خرید غذا اقدام کنند.

به طور کلی غذای سگ‌ها به دو دسته، غذای خشک و غذای تر تقسیم می‌شوند:

خرید غذای خشک سگ

غذا‌های خشک ظاهری شبیه بیسکویت‌های قهوه‌ای‌رنگ و ریز دارند که از نظر ارزش غذایی بسیار مقوی هستند. با خرید غذای سگ به صورت خشک نیاز غذایی و پروتئین روزانه این حیوان خانگی را به طور کامل تأمین خواهید کرد. بهترین غذای خشک سگ را می‌توانید از پت شاپ آنلاین خریداری کنید.

خرید غذای تر سگ

نوع دیگری خرید غذا برای نژادهای مختلف سگ مرسوم است که به عنوان غذای تر سگ شناخته می‌شوند. با توجه به میزان مواد مغذی موجود در آنها نیاز غذایی این حیوانات خانگی را به طور کامل برطرف می‌کند. غذای تر سگ نسبت به غذای خشک دارای رطوبت بیشتری است و قیمت غذای سگ از نوع کنسرو نسبت به خشک آن ارزان‌تر است. از طریق پت شاپ اسکای پت می‌توانید نسبت به خرید آنلاین غذا و لوازم حیوانات اقدام کنید.