در حال نمایش 7 نتیجه

گزینه های بیشتر
نمایش 12 24 36

اسنک سگ چیست؟

خرید اسنک سگ برای کسانی که در منزل به نگهداری سگ می‌پردازند، بسیار ضروری خواهد بود. اسنک سگ در واقع نوعی از وعده‌های غذایی در ابعاد کوچک است که علاوه بر نقش مکملی به عنوان تشویقی پت نیز در نظر گرفته می‌شود. امروزه در بازار شاهد عرضه اسنک سگ در تنوع بسیار بالا هستیم که می‌توانید با توجه به نیاز پت و همچنین نژاد سگ خود نسبت به سفارش و خرید آن اقدام نمایید. اسنک‌های سگ اغلب به صورت بیسکوییت، استخوان، گیاهی، رژیمی و غیره تولید می‌شوند که هر کدام بر حسب ترکیباتی که دارند نیازهای تغذیه‌ای و ویتامینه در سگ را برطرف می‌کنند.

مهم‌ترین مزایای استفاده از اسنک سگ

امروزه صاحبان پت می‌دانند که استفاده از تشویقی‌هایی مانند اسنک سگ نقش مهمی در آموزش و تربیت این حیوان دارد. به طور کلی می‌توان گفت که خرید اسنک سگ مزایای بی‌شماری را به همراه دارد که برخی مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  • اسنک سگ در کنار مصرف سایر غذاهای آماده و کنسروی باعث تامین ویتامین و املاح معدنی مورد نیاز سگ می‌گردد.
  • استفاده از اسنک سگ با کیفیت باعث تنظیم و کنترل عملکرد دستگاه گوارشی شده و هضم غذا را برای حیوان آسان‌تر می‌نماید. چرا که این محصول سرشار از پروبیوتیک و فیبر است.
  • تقویت و شفافیت پوست و موی سگ از دیگر مزایای مصرف اسنک سگ به شمار می‌آید. زیرا در تهیه این محصول از مقادیر کافی امگا ۶ و امگا ۳ استفاده می‌شود.
  • این تشویقی باعث از بین بردن میکروب‌ها و باکتری‌های پنهان شده در دندان‌های سگ گردیده و بدین‌صورت از ایجاد بوی بد در دهان سگ جلوگیری می‌نماید.

تقویت مفاصل و عضلات در بدن سگ از دیگر مزایای استفاده از اسنک سگ به شمار می‌آید. چرا که این محصول دارای مقدار بالایی آنتی‌اکسیدان و ویتامین‌های مختلف است.