نمایش 1–12 از 41 نتیجه

گزینه های بیشتر
نمایش 12 24 36

خرید غذای خشک سگ برای سن‌های مختلف

نژادهای مختلف سگ دارای عادت‌های رفتاری و غذایی مختلفی بوده و نمی‌توان میزان و نوع غذای یک سگ نگهبان را با یک سگ جیبی آپارتمانی مقایسه کرد. به‌ همین دلیل بهتر است پیش ‌از انتخاب اسنک سگ و غذای مناسب، به نژاد و تیپ شخصیتی و رفتاری سگ خانگی خود توجه داشته باشید و متناسب با آن برای خرید غذا برای نژادهای مختلف سگ اقدام کنید.

غذای توله‌ سگ

بهترین غذایی که می‌توانید به سگ‌های نوزاد و توله سگ بدهید، سرلاک یا شیر خشک است. زیرا سگ‌ها در نوزادی دندان نداشته و یا دندان‌های آن‌ها دارای استحکام کمی است به ‌همین دلیل شما نمی‌توانید برای تغذیه آن‌ها از غذاهای خشک و تر استفاده کنید.

بهترین غذا برای تغذیه توله‌ سگ، استفاده از شیر خشک است. خرید غذای خشک سگ برای سگ‌های نوزاد انتخاب مناسبی نیست زیرا بدن سگ در ابتدا، توانایی هضم قندها را نداشته و بهتر است برای تغذیه آن‌ها، از فروشگاه‌های خرید آنلاین غذا و لوازم حیوانات، شیر خشک مناسب تهیه کنید.

غذای سگ بالغ

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که می‌توانند از غذاهای خود برای تغذیه سگ‌های خانه استفاده کنند. اما واقعیت این است که داخل این غذاها انواع نمک و ادویه‌ها وجود داشته که برای سلامت سیستم تنفسی و عصبی آن‌ها مضر است. به‌ همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم که برای تغذیه سگ خانگی خود از غذاهای کارخانه‌ای استفاده کنید.

  • از جمله مزیت‌های مهم غذای خشک برای سگ، کمک به جرم‌گیری دندان، سلامت لثه‌ها و زمان نگهداری طولانی آن است.